Popis projektu

Interiéry World apartment Liptov 1, Liptovský Mikuláš, SVK
Rok: 2008
Autor: 
ing. arch. radoslav novák, autorizovaný architekt SKA a kol.
Popis: Vzorový návrh interiéru apartmánu pre projekt World appartement Liptov 1, Liptovský Mikuláš World appartement Liptov je konverzia a dostavba bývalého priemyselného areálu situovaného blízkosti centra mesta. Riešenie a návrh kombinuje apartmánove ubytovanie s hotelovým vybavením. Súčasťou komplexu je wellnes centrum a komerčné priestory. Apartmány sú riešené s variabilnou dispozíciou – časť apartmánu sa uzavrieť – vznikne hotelová izba.
Obývacia časť – interiérové návrh je v minimalistickom jednoduchom štýle v kombinácii tmavého drevodekóru mobiliáru a svetlých lakovaných prvkov – kuchynská linka.
Spálňa – interiérový návrh je v minimalistickom štýle s využitím svetlých lakovaných prvkov mobiliáru.
Kúpeľňa – interiérový návrh je v elegantnom minimalistickom štýle s využitím veľkoformátových obkladov a dlažieb v tmavom dekóre do kontrastu s bielou sanitou a prvkami mobiliáru s doplnením žltých sklenených obkladov časti stien.
Prezentáciu návrhu World appartement Liptov v Liptovskom Mikuláši nájdete na tomto linku https://aagstudio.eu/portfolio-projekty/world-apartment-liptov-liptovsky-mikulas-svk/